Vyberte si z naší nabídky nafukovacích atrakcí.

Zámek

Zámek je nejjednodušší skákací atrakce a přesto slpní očekávání dětí. Díky věžičkám a přátelskému barevnému provedení je skákací hrad absolutním poutačem vaší akce. Děti na něm mohou skákat, hrát si a dovádět a zároveň trénovat koordinaci pohybů a smysl pro rovnováhu.


Rozměry 4,5 m dlouhý x 4 m široký a 4 m vysoký. Váha je cca 75 Kg, to znamená že manipulace není tak obtížná. Příprava a postavení do 30 min. Atrakce je pro cca 8 dětí.

Cena za pronájem na den 2 000 Kč. Každý následující den je o 50% levnější.


Dračí Hrad

Ať už rytíř nebo princezna, každé dítě se v tomto rytířském zámku cítí jako doma. Zvláště atraktivní je zde kombinace skákacího hradu a skluzavky, protože skluzavka začíná a končí ve skákacím hradu. Malí hosté nemusí opustit hrad a modul zůstane bez nečistot. Velké hradby a cimbuří završují design a činí jej jedinečným.


Rozměry 5,1 m dlouhý, 4 m šíroký a 3,5 m vysoký. Váha je cca 100 Kg, manipulace je středně obtížná. Příprava a postavení do 30 min. Atrakce je pro cca 8 dětí.

Cena za pronájem na den 3 000 Kč. Každý následující den je o 50% levnější.


Toxická skluzavka

Obrovská skluzavka Toxic je největší lákadlo pro větší děti. Po zdolání výlezu pak následuje "Danger toxic" slouznutí a zas a znova.


Rozměry 7 m dlouhý, 4 m šíroký a 5 m vysoký. Váha je cca 150 Kg, manipulace je obtížná. Příprava a postavení do 30 min. Atrakce je pro cca 10 dětí.

Cena za pronájem na den 4 000 Kč. Každý následující den je o 50% levnější.

Princeznovský zámek

Zámek pro princezny divokým průchodem a skluzavkou.


Rozměry 5,8 m dlouhý, 4,5 m šíroký a 4,3 m vysoký. Váha je cca 130 Kg, manipulace je obtížná. Příprava a postavení do 30 min. Atrakce je pro cca 10 dětí.

Cena za pronájem na den 3 500 Kč. Každý následující den je o 50% levnější.

Bonbón

Největší atrakce v naší sestavě, základna má v průměru skoro 7 m.

Z levé strany se vyšplhá do špičky a pak je točitá skluzavka dolů, Uprostřed je stěna na lezení a velký donut.

Rozměry 7 m v průměru a 5 m vysoký. Váha je cca 170 Kg, manipulace je obtížná. Příprava a postavení do 30 min. Atrakce je pro cca 12 dětí.

Cena za pronájem na den 5 000 Kč. Každý následující den je o 50% levnější.

Staveniště

Jedná se o překážkovou dráhu dlouhou okolo 9 metrů. Dvě stejné dráhy vedle sebe vyzívají k závodění a závodníci musí překonat překážky v cestě... Prolézt, vylézt a sklouznout. To vše na našem staveništi.

Rozměry 9 m délka  a 3,5 m šířka. Váha je cca 150 Kg, manipulace je obtížná. Příprava a postavení do 30 min. Atrakce je pro cca 10 dětí.

Cena za pronájem na den 4 500 Kč. Každý následující den je o 50% levnější. 

Dinosvět

Dinosvět už má svojí premiéru za sebou a nabízí uprostřed k překonání pořádný kopec, po zdolání jsou navýběr dvě skluzavky vlevo a vpravo... Máte se na co těšit, protože je rozměrově jako Bombon...takže žádný drobek.

Všechny naše hrady jsou profesionální moduly (schválené podle DIN EN 14960) a jsou pravidelně kontrolovány z hlediska bezpečnosti. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a vždy je o ně dobře postaráno. Na naší stránce atrakcí najdete veškeré informace o našich skákacích hradech.

Samozřejmostí je i dodávka, ale i montáž a demontáž skákacích hradů naším vyškoleným týmem. Ale nebojte se, většina našich skákacích hradů lze snadno sestavit svépomocí. Pokud se rozhodnete pro skákací hrad nebo máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat!