Vyberte si z naší nabídky nafukovacích atrakcí.

Zámek

Zámek je nejjednodušší skákací atrakce a přesto slpní očekávání dětí. Díky věžičkám a přátelskému barevnému provedení je skákací hrad absolutním poutačem vaší akce. Děti na něm mohou skákat, hrát si a dovádět a zároveň trénovat koordinaci pohybů a smysl pro rovnováhu.


Rozměry 4,5 m dlouhý x 4 m široký a 4 m vysoký. Váha je cca 75 Kg, to znamená že manipulace není tak obtížná. Příprava a postavení do 30 min. Atrakce je pro cca 8 dětí.

Cena za pronájem na den 2 000 Kč. Každý následující den je o 50% levnější.


Dračí Hrad

Ať už rytíř nebo princezna, každé dítě se v tomto rytířském zámku cítí jako doma. Zvláště atraktivní je zde kombinace skákacího hradu a skluzavky, protože skluzavka začíná a končí ve skákacím hradu. Malí hosté nemusí opustit hrad a modul zůstane bez nečistot. Velké hradby a cimbuří završují design a činí jej jedinečným.


Rozměry 5,1 m dlouhý, 4 m šíroký a 3,5 m vysoký. Váha je cca 100 Kg, manipulace je středně obtížná. Příprava a postavení do 30 min. Atrakce je pro cca 8 dětí.

Cena za pronájem na den 3 000 Kč. Každý následující den je o 50% levnější.


Toxická skluzavka

Obrovská skluzavka Toxic je největší lákadlo pro větší děti. Po zdolání výlezu pak následuje "Danger toxic" slouznutí a zas a znova.


Rozměry 7 m dlouhý, 4 m šíroký a 5 m vysoký. Váha je cca 150 Kg, manipulace je obtížná. Příprava a postavení do 30 min. Atrakce je pro cca 10 dětí.

Cena za pronájem na den 4 000 Kč. Každý následující den je o 50% levnější.

Princeznovský zámek

Zámek pro princezny divokým průchodem a skluzavkou.


Rozměry 5,8 m dlouhý, 4,5 m šíroký a 4,3 m vysoký. Váha je cca 130 Kg, manipulace je obtížná. Příprava a postavení do 30 min. Atrakce je pro cca 10 dětí.

Cena za pronájem na den 3 500 Kč. Každý následující den je o 50% levnější.

Bonbón

Největší atrakce v naší sestavě, základna má v průměru skoro 7 m.

Z levé strany se vyšplhá do špičky a pak je točitá skluzavka dolů, Uprostřed je stěna na lezení a velký donut.

Rozměry 7 m v průměru a 5 m vysoký. Váha je cca 170 Kg, manipulace je obtížná. Příprava a postavení do 30 min. Atrakce je pro cca 12 dětí.

Cena za pronájem na den 5 000 Kč. Každý následující den je o 50% levnější.

Staveniště

Jedná se o překážkovou dráhu dlouhou okolo 9 metrů. Dvě stejné dráhy vedle sebe vyzívají k závodění a závodníci musí překonat překážky v cestě... Prolézt, vylézt a sklouznout. To vše na našem staveništi.

Rozměry 9 m délka  a 3,5 m šířka. Váha je cca 150 Kg, manipulace je obtížná. Příprava a postavení do 30 min. Atrakce je pro cca 10 dětí.

Cena za pronájem na den 4 500 Kč. Každý následující den je o 50% levnější. 

Na cestě - Dinosauří svět

Další hrad, který dorazí po novém roce je Dinosauří svět. Velikostí jako bonbón a s dvěma skluzavkami, zas něco nového. Určitě vše předvedeme vše na naši vnitřních akcích.

Všechny naše hrady jsou profesionální moduly (schválené podle DIN EN 14960) a jsou pravidelně kontrolovány z hlediska bezpečnosti. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a vždy je o ně dobře postaráno. Na naší stránce atrakcí najdete veškeré informace o našich skákacích hradech.

Samozřejmostí je i dodávka, ale i montáž a demontáž skákacích hradů naším vyškoleným týmem. Ale nebojte se, většina našich skákacích hradů lze snadno sestavit svépomocí. Pokud se rozhodnete pro skákací hrad nebo máte nějaké dotazy, těšíme se na vaši odpověď!